Ułatwienia dostępu

Live Sektor 3.0: Grać czy nie grać? Pomysły na grywalizację w działaniach społecznych

zaslepka_fhd_Mitzner

W środę, 14 czerwca 2023 r. o godz. 18:00 Marcin Mitzner, w rozmowie z Filipem Jędruchem, opowie o zastosowaniu grywalizacji w działaniach społecznych. Widzimy się na Facebooku YouTubie!

O prelegencie – Marcin Mitzner

Trener STOP, twórca gier i animator. Absolwent Instytut Stosowanych Nauk Społecznych, Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych i Szkoły Treningu Grupowego. Współpracuje z kilkunastoma organizacjami i instytucjami z całej Polski przy realizacji projektów z zakresu komunikacji, współpracy międzysektorowej i grywalizacji. Tworzył ponad 450 gier. Laureat m.in. nagrody Impuls Kultury w 2020 roku oraz nagrody Słonecznika Czasu Dzieci w 2021.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.