Ułatwienia dostępu

Live Sektor 3.0: Co to znaczy produktywność? Pozbądź się nudy i zoptymalizuj swój dzień pracy.

ezgif.com-gif-maker (22)

Czy produktywność jest zestawem zdrowych nawyków, które pchają do przodu nasz dzień? A może jest sposobem na nudę? Albo przeciwnie – pomaga w robieniu wielu rzeczy naraz i żonglowaniu zadaniami? Wysłuchaj rozmowy Marzeny Kacprowicz i Filipa Jędrucha z programu Sektor 3.0 już 26 października br. o godz. 18:00 na Facebooku YouTubie.

Podczas spotkania:

  • dowiesz się, jak zorganizować swój dzień, by mieć więcej czasu na to, co dla Ciebie najbardziej istotne,
  • dowiesz się, co to znaczy efektywnie zarządzać zadaniami i jak się do tego zabrać,
  • poznasz life hacki – skuteczne techniki i narzędzia pomagające pracować lepiej, efektywniej i przyjemniej.

Spotkanie odbędzie się na Facebooku programu Sektor 3.0 26 października 2022 roku o godz. 18:00. 

O prelegentce – Marzena Kacprowicz

Promotorka kreatywnego korzystania z Internetu, entuzjastka aktywizmu online, programistka. Od ponad 10 lat wspiera organizacje społeczne w wykorzystywaniu nowych technologii w działaniach społecznych. Twórczyni TuDu.org.pl – pierwszej w Polsce platformy do e-wolontariatu. W wolnych chwilach na ZrobTowInternecie.pl opowiada, w jaki sposób Internet może ułatwiać codzienne życie.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.