Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

„Łączymy tych, którzy mają w nadmiarze z tymi, którzy potrzebują.” Rusza platforma Maszto!

image_processing20211019-843240-kx5oqx

Rusza aplikacja Maszto autorstwa zespołu, który brał udział w inkubacji Funduszu Sektor 3.0 w edycji 2019/2020. 

Maszto łączy organizacje pozarządowe z obdarowującymi. Tworzy miejsce w sieci, w którym każdy może szybko odnaleźć fundację potrzebującą konkretnych przedmiotów codziennego użytku. Jednocześnie Maszto poprowadzi obdarowujących przez zmianę nawyków wzbogacającą ich codzienne życie: zamiast wyrzucania – dzielenie się, zamiast otaczania się mnóstwem przedmiotów, oczyszczanie przestrzeni z energii przedmiotów, która przestały już służyć.

Zespół Maszto wraz z 10 innymi pomysłami na produkty cyfrowe brał udział w zdalnym procesie inkubacji Funduszu Sektor 3.0, który wspiera tworzenie nowych narzędzi, aplikacji i produktów, które wpisują się w ideę „Tech for good”.

Obecnie Maszto jest wspierane przez Fundację Stocznia w ramach “Inkubatora pomysłów”, który pozwala innowatorom na testowanie innowacji społecznych.

Zespół jest na etapie budowania bazy potrzeb organizacji pozarządowych i instytucji pomocowych. Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji zbierającej dary dołącz do nas na https://maszto.org i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: