Ułatwienia dostępu

Jak dbać o zdrowie w czasie pracy zdalnej?

ezgif.com-gif-maker (7)

Ostatni rok zmienił diametralnie nasze życie. Inaczej pracujemy, inaczej odpoczywamy, a dbałość o zdrowie kojarzymy raczej z maseczką i myciem rąk, niż ze zbilansowaną dietą i aktywnością na świeżym powietrzu.

Dlatego na kolejny LIVE Sektor 3.0 zaprosiliśmy dr inż. Annę Hinburg, dietetyczkę kliniczną, która podpowie nam, jak gotować zdrowo, szybko i smacznie oraz zachować sprawność w czasie home office. Zapraszamy w środę (24.03.2021) o godz. 11:00!

W trakcie spotkania odpowiemy na pytania:

  • Co jeść, by podnieść swoją wydajność?
  • Jak gotować szybko i smacznie, gdy pracujesz zdalnie?
  • Zdrowotne ABC – jakk zachować sprawność w czasie home office?

Spotkanie odbędzie się na Facebooku Sektora 3.0 24 marca w godzinach 11:00-12:00. Dołącz do wydarzenia na Facebooku – nie damy Ci zapomnieć o transmisji!

Gościni: dr inż. Anna Hinburg

Dietetyk kliniczny, doktor z zakresu Technologii Żywności i Żywienia. Edukator żywieniowy na terenie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Prowadzi poradnię dietetyczną dla dzieci i dorosłych specjalizując się głównie w dietetyce klinicznej. Wieloletnia wykładowczyni, Członkini Zespołu Żywienia Klinicznego Dzieci. Konsultantka zespołu kampanii informacyjnej dla dzieci i młodzieży w zakresie racjonalnego żywienia współpracujący z przedszkolami i szkołami na terenie całej Polski. Autorka informatorów dla diabetyka i licznych artykułów w zakresie dietetyki. Współautorka dwóch podręczników dotyczących edukacji zdrowotnej w pediatrii. Propagatorka zdrowego stylu życia przy współpracy z mediami.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.