Ułatwienia dostępu

Jak angażować uczestników w czasie wirtualnych spotkań?

ezgif.com-gif-maker (2)

Kolejny Live Sektor 3.0 za nami. Dowiedz się, jakie są najważniejsze lekcje, które wynieśliśmy ze spotkania poprowadzonego przez Superbelferkę – Agnieszkę Bilską.   

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy większości z nas zdarzyło się w mniejszym, lub większym stopniu uczestniczyć w spotkaniach online. Coś, co do niedawna zarezerwowane było dla pracowników wielkich, międzynarodowych korporacji, stało się codziennością nie tylko dla dorosłych, pracujących w najróżniejszych zawodach, ale też dla dzieci i młodzieży, którzy z budynku szkoły, przenieść musieli się do klas wirtualnych.  

Osoby prowadzące lekcje, czy spotkania online stanęły przed niemałym wyzwaniem złapania i utrzymania uwagi słuchaczek i słuchaczy i do tej pory udaje im się to z bardzo różnym skutkiem. Dlatego swoimi niezawodnymi metodami na prowadzenie angażujących spotkań online podzieliła się z nami Agnieszka, która sztukę tę opanowała do perfekcji. 

Czego dowiedzieliśmy się w trakcie live?

W trakcie spotkania poznaliśmy:

  • 5 najczęstszych powodów znużenia publiczności
  • 5 praktycznych zasad zaangażowania publiczności online
  • 5 prostych narzędzi, których użyć możemy już na najbliższym spotkaniu.

Agnieszka podzieliła się nie tylko swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, ale również bardzo konkretnymi sposobami na przeprowadzenie spotkania, w którego trakcie uwaga osób uczestniczących będzie skupiona na osobie prowadzącej i na tym, co dzieje się na spotkaniu. 

Poznanie typów uczestników spotkań pozwoli na przygotowanie się na różne ewentualności, a różnorodne narzędzia pomogą dotrzeć do odbiorczyń i odbiorców w każdym wieku.

Obejrzyj całe nagranie.

Jakie wnioski płyną z tego wystąpienia? 

Prowadzenie angażujących spotkań online to nie jest bułka z masłem! Uwaga osób uczestniczących w spotkaniu narażona jest na nieustanne rozproszenia o wiele silniejsze niż w trakcie spotkań na żywo, dlatego zdecydowanie więcej energii trzeba włożyć nie tylko w samo prowadzenie spotkania, ale również w jego przygotowanie. 

Jeśli nie udało Ci się wziąć udziału w spotkaniu na żywo – obejrzyj koniecznie nagranie, a po więcej inspiracji zapraszamy na bloga Sektor 3.0 i na kolejne Live Sektor 3.0, które ogłosimy już niebawem! 

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.