Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Inauguracja Funduszu Sektor 3.0 2023/2024 za nami

cover_event_fund_fb

W miniony piątek, 17 listopada br., odbyła się inauguracja tegorocznej inkubacji w ramach Funduszu Sektor 3.0. W przestrzeni Marzyciele i Rzemieślnicy, zlokalizowanej w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie, zebrali się członkowie i członkinie organizacji uczestniczących w projekcie, projektantki i projektanci UX, którzy będą ich wspierać oraz zespół WUD Silesia, który koordynuje merytoryczne prace zespółów nad ich rozwiązaniami.

Po oficjalnym otwarciu Mirella Panek-Owsiańska z Akademia Leona Koźmińskiego w ramach swojej prezentacji przedstawiła podsumowanie raportu „Startupy pozytywnego wpływu” zawierającego przegląd firm i instytucji działających w obszarze TechForGood.

W dalszej części spotkania Paweł Nowak, Katarzyna Drożdżal, Agata Magdalena Nowak przeprowadzili sesje networkingowe i warsztaty otwierające dla zespołów zakwalifikowanych do kolejnej rundy prac w ramach Funduszu.

Zobacz relację w mediach społecznościowych z tego wydarzenia!

Inauguracja – i co dalej?

Przez najbliższe kilkanaście tygodni pomysłodawcy będą brali udział w serii specjalistycznych warsztatów. Pod okiem mentorów i mentorek: Aleksandry Maciejewicz (LAWMORE), Bartosza Narzelskiego (Wtem), Pauliny Wójtowicz (Social Movers Hub), Marcina Trzeszczyńskiego (Studio Head), Anny Bielak-Dworskiej (Fundacja Stajnia), Sławomira Molendy (Roche), Anny Jadwigi Orzech (Láska nebeská) oraz Adama Liwińskiego zespoły przejdą przez wszystkie etapy budowania produktu czy usługi. Podczas każdego z nich będą nad nimi czuwać Paweł Nowak, Agata Nowak oraz Katarzyna Drożdzal, którzy koordynują merytorycznie cały proces.

Pracę zespołów w inkubacji zwieńczy pitch inwestorski czyli wystąpienie i prezentacja finalnej koncepcji projektu przed Komisją Ekspertów, który odbędzie się podczas Finału Funduszu 1 marca 2024 r.

O projekcie

Fundusz Sektor 3.0 wspiera tworzenie nowych narzędzi, aplikacji i produktów, które wpisują się w ideę tech for good. W ramach procesu inkubacji pomysłodawcy wezmą udział w trzymiesięcznym cyklu szkoleń i warsztatów produktowych, które pomogą im dopracować pomysł i stworzyć spójną koncepcję. Najlepsze zespoły mogą uzyskać do 120 000 PLN finansowania na dalszy rozwój oraz wsparcie mentorów.

Partnerzy Funduszu w edycji 2023/2024

Partner Merytoryczny: WUD Silesia
Patronat Honorowy: Akademia Leona Koźmińskiego
Patron Medialny:  Mam Startup, ngo.pl, Startup Voice
Partnerzy: Landingi, LAWMORE, Social Movers Hub, Tech To The Rescue

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: