Ułatwienia dostępu

Gadżety i aplikacje w służbie zdrowia, kondycji i samopoczucia

ezgif.com-gif-maker (12)

Zapraszamy na Live Sektor 3.0, który odbędzie się 21 kwietnia 2021 r. o godzinie 11:00. W trakcie spotkania Paweł Pilarczyk opowie jak wykorzystać nowe technologie do zadbania o swoje zdrowie, kondycję, a nawet samopoczucie.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne to nie tylko narzędzia do pracy czy rozrywki. Mogą także zadbać o naszą kondycję, a nawet o nasze zdrowie. Tak zwana elektronika ubieralna (wearables) to lekki i nowoczesny sprzęt, który nosimy zawsze ze sobą – może mieć postać zegarka (smartwatcha) lub „inteligentnej opaski” (smartbanda), ale czasem też słuchawek lub opaski na nogę. Sprzęt monitoruje naszą aktywność fizyczną, ale także kluczowe parametry naszego organizmu. Jednocześnie doradza nam, jak powinniśmy się poruszać, jak często uprawiać aktywność fizyczną, o której kłaść się spać i o której wstawać, tak by dłużej cieszyć się zdrowiem, dobrą kondycją fizyczną i lepszym samopoczuciem. Co więcej, elektronika ubieralna, a także inne akcesoria, jak inteligentne wagi, słuchawki oraz aplikacje na smartfony to rozwiązania dostępne na kieszeń każdego.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Spotkanie poprowadzi Paweł Pilarczyk – dziennikarz komputerowy z 26-letnim doświadczeniem zawodowym. Właściciel i redaktor naczelny portalu ITbiznes o nowych technologiach w biznesie; prowadzący magazyn o nazwie ITbiznes na antenie kanału telewizyjnego Biznes24; współprowadzący podcast o samochodach elektrycznych Elektrycznie Tematyczni, a także podcast ITbiznes o technologiach w biznesie. Twórca i były właściciel serwisu PCLab.pl, należącego obecnie do koncernu Ringier Axel Springer Polska. Były redaktor naczelny serwisów technologicznych Grupy Onet.pl SA (PCLab.pl, AGDLab.pl, Softonet.pl, Technologie.onet.pl, Trochę Techniki).

W czasie swojego wystąpienia Paweł opowie mi.in:

  1. Czym jest elektronika ubieralna (wearables) i jak może pomóc w dbaniu o zdrowie?
  2. Czym kierować się w dobrze elektronicznych gadżetów – praktyczne wskazówki.
  3. Jak odpowiednio wykorzystać supermoce technologicznych gadżetów – inspiracje.

Dołącz do wydarzenia na Linkedinie

Live jest również niepowtarzalną okazją do zadania pytań Pawłowi, który posiada ogromną wiedzę w obszarze nowych technologii wykorzystywanych w celu poprawy jakości życia.

Do zobaczenia 21 kwietnia 2021 na Facebooku bądź Linkedinie Sektor 3.0!

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.