Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Festiwal Sektor 3.0 w tym roku w wersji online

Driving Change cover
Z troską o nasze wspólne bezpieczeństwo w związku z epidemią Koronawirusa, postanowiliśmy w tym roku zmienić formułę Festiwalu i kolejna edycja wydarzenia #sektor2020 „Driving Change” odbędzie się ONLINE 16 września 2020.

Z troską o nasze wspólne bezpieczeństwo w związku z epidemią Koronawirusa, postanowiliśmy w tym roku zmienić formułę Festiwalu i kolejna edycja wydarzenia #sektor2020 „Driving Change” odbędzie się ONLINE 16 września 2020.

Festiwal Sektor 3.0 to największe w Europie Środkowej wydarzenie dotyczące wykorzystania nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych. Prelekcje i wystąpienia prowadzą eksperci i znawcy trendów z Polski i całego świata. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 2011 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=0XDn7oPzqtY

Jeszcze kilka lat temu wirtualny Festiwal był dla nas czymś nie do pomyślenia. Dziś, kiedy technologia pozwala łączyć się i współpracować jeszcze wydajniej, zmiana formuły wymaga jedynie odważnego kroku naprzód. My właśnie na taki się zdecydowaliśmy. Chcemy wykorzystać wyzwanie, przed którym stanęliśmy w ostatnich tygodniach i z pomocą technologii być jeszcze bliżej uczestników, zapewniając im dostęp do wiedzy, inspiracji i sieci kontaktów z całego świata.

Festiwal Sektor 3.0 w wersji ONLINE będzie wydarzeniem, które:

  • POMIEŚCI WSZYSTKICH. Cała pula biletów nie rozejdzie się w pół godziny od startu rejestracji tak jak było to rok temu.
  • DOTRZE WSZĘDZIE. Seminaria, wystąpienia, panele naszych ekspertów z Polski, USA, Singapuru, Izraela, Wielkiej Brytanii itd. Uczestnicy będą mogli wysłuchać ich z najdalszych zakątków Polski i świata.
  • DA ELASTYCZNY DOSTĘP do wszystkich prezentacji. Uczestnicy sami będą mogli stworzyć swój indywidualny program a już po zakończeniu Festiwalu zyskają dostęp do mnóstwa wiedzy i materiałów dodatkowych.
  • ZAOFERUJE NETWORKING W WERSJI 3.0. Od dwóch miesięcy pracujemy nad nową stroną oraz narzędziem, które uczestnikom Festiwalu umożliwi poznanie i nawiązanie relacji z innymi uczestnikami z Polski i zagranicy. 
  • Będzie PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA I NASZYCH KIESZENI. Bo przecież online jest tu, tuż za rogiem.

Sektor 3.0 to inicjatywa, dzięki której organizacje wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w działaniach społecznie użytecznych. W rezultacie funkcjonują sprawniej, docierają do większej liczby ludzi, a ich doświadczenia związane z ICT inspirują innych do efektywniejszego działania.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: