Ułatwienia dostępu

Festiwal Sektor 3.0 dla Ukrainy

image_processing20220517-580490-1d78dqr

Społeczność Festiwalu Sektor 3.0 to grupa ludzi zaangażowanych. Wiemy, że każdego dnia niesiecie pomoc potrzebującym na różne sposoby. W związku z wojną w Ukrainie postanowiliśmy wesprzeć razem z Wami organizacje, które niosą pomoc uchodźczyniom i uchodźcom z Ukrainy.

Każda osoba, która zarejestruje się na Festiwal #sektor2022, będzie mogła zdecydować, której organizacji społecznej powinniśmy pomóc. Pieniądze w łącznej kwocie 30 000 zł zostaną rozdzielone zgodnie z wolą uczestników i uczestniczek pomiędzy:

i przekazane w darowiźnie na konta bankowe poszczególnych organizacji. Głosowanie odbędzie się w trakcie Festiwalu w godzinach 10:40-13:00 na platformie Hopin – scena A. 

Regulamin udziału w głosowaniu na rzecz pomocy Ukrainie dostępny jest tutaj.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.