Ułatwienia dostępu

E-learning Sektor 3.0: Zarządzanie projektami w organizacji społecznej

ezgif.com-gif-maker (32)

Najbardziej boimy się tego, czego nie znamy – tak może być właśnie z zarządzaniem projektami. Choć pojęcie to nie jest nowe, także w działalności społecznej, nadal może stanowić wyzwanie i generować niepewność u wielu organizacji chcących wdrożyć je u siebie. Kurs przygotowany przez Annę Stokowską w ramach E-learningu Sektor 3.0 pomoże zredukować te obawy, umożliwi poznanie podstawowych koncepcji i idei z dziedziny zarządzania projektami oraz pozwoli na dalszą samodzielną eksplorację wybranych obszarów i metodologii. Dzięki praktycznym i przystępnym lekcjom online przekonasz się, że prowadzenie projektu można sprowadzić do kilku najważniejszych zasad, które – jeśli są przestrzegane – pozwalają przejść przez wiele trudnych sytuacji.

Czego dowiesz się w ramach kursu?

Podczas kursu dowiesz się, jakich narzędzi, technik oraz zasobów używać, aby ułatwić sobie pracę w zarządzaniu projektami. Rozwiniesz wiedzę i świadomość o tym, jaką wartość ma przyjęcie pewnej strategii, a także będziesz bardziej świadomie podchodzić do metod, którymi pracujesz na co dzień. Dzięki zdobytym umiejętnościom możesz zwiększyć zaufanie i integrację w swoim zespole podejmując tematy związane ze sposobem pracy przy projektach.

O Ekspertce – Anna Stokowska

Team leaderka i managerka projektów z wieloletnim doświadczeniem pracy w organizacjach pozarządowych. W fundacji Katalyst Education prowadzi zgrany zespół pełnych pasji profesjonalistów tworzących Pi-stację i Mapę Karier – darmowe, otwarte zasoby edukacyjne.

Kurs Zarządzanie projektami w organizacji społecznej. Wprowadzenie.

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

E-learning Sektor 3.0 jest realizowany w ramach programów Sektor 3.0 i My Digital Life.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

​​​​​My Digital Life jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.