Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

E-learning Sektor 3.0: Wirtualne biuro – narzędziownik

ezgif.com-gif-maker (33)

Czy można przenieść biuro do sieci? Jakie warunki trzeba spełnić aby mogło sprawnie funkcjonować? Co może ułatwić pracę, a co tylko przeszkadza? Ten kurs w ramach E-learningu Sektor 3.0 pokaże Ci, jakie narzędzia mogą okazać się pomocne w prowadzeniu wirtualnego biura dla kilkuosobowego zespołu, a także przybliży kulturę pracy online. Jeżeli dopiero zaczynasz, dowiesz się jakie korzyści płyną z korzystania z infrastruktury Google i Microsoft, a także za pomocą jakich narzędzi możesz komunikować się zdalnie. Jeżeli podstawy już znasz, możesz poznać przyjazne rozproszonym zespołom wirtualne notatniki, dyski w chmurze, narzędzia do podpisywania dokumentów online, a także aplikacje do zarządzania projektami.  

Czego dowiesz się w ramach kursu?

W ramach kursu prowadzonego przez Jakuba Gruszeckiego z programu Sektor 3.0 poznasz narzędzia umożliwiające prowadzenie wirtualnego biura tj: Google, Zoom, Meet, Slack, dyski zewnętrzne, Notion, Loom, Slido, Doodle. Nauczysz się także korzystać z narzędzi do podpisów elektronicznych: Autenti, Podpis zaufany oraz utrwalisz podstawowe zasady higieny cyfrowej wirtualnego biura.

O Ekspercie – Jakub Gruszecki

PMO w zespole programu Sektor 3.0. Koordynuje sprawy formalne oraz administracyjne. Odpowiada również za prowadzenie wirtualnego biura dla zespołu osób, pracujących w różnych częściach Polski. Umiejętności zdobyte jako PMO wykorzystuje również jako Event Manager przy organizacji Festiwalu Sektor 3.0, gdzie sprawy administracyjne łączy z kwestiami technicznymi.

Kurs Wirtualne biuro – narzędziownik

Obejrzyj Instagram Live z udziałem Jakuba, gdzie dowiesz się więcej o jego kursie!

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

E-learning Sektor 3.0 jest realizowany w ramach programów Sektor 3.0 i My Digital Life.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

​​​​​My Digital Life jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock

Partnerzy E-learningu Sektor 3.0
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: