Ułatwienia dostępu

E-learning Sektor 3.0: Social Media w organizacji od podszewki

ezgif.com-gif-maker (40)

Zarządzasz mediami społecznościowymi w organizacji i masz już podstawy dotyczące komunikacji w Internecie, ale potrzebujesz wskazówek, jak działać lepiej? W ramach kursu dotyczącego taktyki i strategii działania w social mediach, prowadzonego przez Katarzynę Walczak z agencji Laska Nebeska, dowiesz się, jak usprawnić komunikację w swojej organizacji, aby skuteczniej budować społeczność w sieci.

Czego dowiesz się w ramach kursu?

Podczas kursu online dostępnego w ramach E-learningu Sektor 3.0 dowiesz się, jak skutecznie dobierać kanały komunikacji, polepszysz swoją wiedzę z zakresu planowania treści do publikacji oraz analizy danych statystycznych na platformach takich, jak Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn i TikTok. Kurs pozwoli Ci także uporządkować i poszerzyć już posiadaną wiedzę z zakresu komunikacji oraz stworzyć podstawy strategii komunikacji dla Twojej organizacji. Czterogodzinną naukę, pełną praktycznych przykładów i narzędzi do dalszego wykorzystania, podsumuje certyfikat ukończenia kursu.

O Ekspertce – Katarzyna Walczak    

Zajmuje się wdrażaniem i wspieraniem klientów w ich codziennych działaniach PR. Uczy organizacje pozarządowe jak dbać o wizerunek i jak Internet wykorzystać do czynienie dobra. Studentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Poszukuje połączeń między technologią a pomaganiem. Prywatnie prowadzi profil na Instagramie @bezplastiku, na którym stara się delikatnie acz przekonująco opowiadać o tym, że świat bez plastiku byłby piękniejszy.

Kurs Social Media – od strategii do taktyki

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

E-learning Sektor 3.0 jest realizowany w ramach programów Sektor 3.0 i My Digital Life.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

​​​​​My Digital Life jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock

Partnerzy E-learningu Sektor 3.0

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.