Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

E-learning Sektor 3.0: Praca na odległość

ezgif.com-gif-maker (45)

Z czym Ci się kojarzy praca w zespole zdalnym? Hybryda, hydra… harówka? Tak nie musi być! Zespół ludzi, którzy mają do siebie zaufanie, korzystający z kilku precyzyjnie dobranych narzędzi chmurowych, by być w kontakcie i na bieżąco śledzić postępy prac, może działać sprawnie i po ludzku. Z poszanowaniem czasu prywatnego, zdalnie, choćby z Grecji. Jak stworzyć system współpracy w zespole zdalnym i jakich błędów unikać? Jak odnaleźć się w wielości rozwiązań technologicznych i wybrać niezbędne narzędzia? Jeśli chciałbyś/łabyś poznać zarówno inspiracje, jak i praktyczne podpowiedzi z zakresu organizacji sprawnej pracy zdalnej, kurs Noemi Gryczko w ramach E-learningu Sektor 3.0 jest dla Ciebie.

Czego dowiesz się w ramach kursu?

Podczas kursu poznasz procedury, narzędzia i funkcje, które pomagają skracać dystans i budować zaufanie w zespole. Zobaczysz, jak opracować skuteczny i efektywny system współpracy zdalnej w zespole. Dowiesz się także, jakich popularnych błędów uniknąć wdrażając rozwiązania technologiczne oraz wdrożysz narzędzia, które wspierają komunikację i zachowanie równowagi pomiędzy życiem a pracą zdalną.

O Ekspertce – Noemi Gryczko

Projektuje doświadczenia edukacyjne online i offline. Uczy jak wykorzystywać technologie, aby lepiej angażować pracowników, studentów i uczestników konferencji. Wspierała ponad 400 profesorów i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w transformacji cyfrowej. Zarządza programem rozwoju kompetencji cyfrowych My Digital Life mydigitallife.pl. Od 7 lat pracuje wyłącznie zdalnie, co bardzo sobie chwali.

Kurs Sprawnie i po ludzku. Praca na odległość

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

E-learning Sektor 3.0 jest realizowany w ramach programów Sektor 3.0 i My Digital Life.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

​​​​​My Digital Life jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock

Partnerzy E-learningu Sektor 3.0
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: