PL  |  EN

Szkolenia

Organizacjom non profit oferujemy szereg szkoleń z obszaru wykorzystania technologii m.in. w zarządzaniu, komunikacji, wirtualnej współpracy czy fundraisingu.  Dzielimy się na nich naszą wiedzą i praktycznymi umiejętnościami związanymi z używaniem nowych narzędzi ICT. Tematykę i poziom zaawansowania zawsze dostosowujemy do potrzeb uczestników. Stawiamy na pracę w niewielkich grupach, a jeśli na przeszkodzie staje odległość – spotykamy się wirtualnie, podczas webinariów czy seminariów online.

Szkolenia lokalne

Prowadzimy je na terenie niemal całej Polski. Na warsztat bierzemy najbardziej aktualne tematy technologiczne, ale osadzamy je w specyfice danej społeczności. Stawiamy więc na to, co można wykorzystać w praktyce - i pokazujemy, jak skutecznie to zrobić.

Szkolenia online

Gdy nie możemy spotkać się osobiście, organizujemy webinaria i seminaria online albo dzielimy się wiedzą i umiejętnościami wykorzystując Skype, YouTube czy transmisje na Facebooku. Można więc uczyć się z nami w kapciach i z kubkiem ulubionej kawy - bez ruszania się z domu czy z pracy!

Szkolenia autorskie

Organizujemy szkolenia szyte na miarę. Przygotowujemy programy warsztatów dostosowane do konkretnych oczekiwań i potrzeb.

Skontaktuj się!

Filip Jędruch
Koordynator Sieci Mobilnych Doradców
filip.jedruch@sektor3-0.pl
601 374 323

Zapisz się do newslettera

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Technologie w Twojej skrzynce.

FreshMail.pl