PL  |  EN

Poznaj nasz zespół!

  • Dawid Szarański

    Dawid Szarański dawid.szaranski@frsi.org.pl 530 691 199 Dyrektor Festiwalu

  • Karolina Walecka

    Karolina Walecka karolina.walecka@frsi.org.pl 722 003 601 Kontakt dla uczestników

  • Filip Żyro

    Filip Żyro filip.zyro@frsi.org.pl 725 626 421 Kontakt dla prelegentów krajowych

  • Magdalena Jackiewicz

    Magdalena Jackiewicz magdalena.jackiewicz@frsi.org.pl 503 987 939 Kontakt dla prelegentów zagranicznych

  • Patryk Betcher

    Patryk Betcher patryk.betcher@frsi.org.pl 793 139 272 Kontakt w sprawach logistyki

  • Joanna Wcisło

    Joanna Wcisło joanna.wcislo@frsi.org.pl 600 334 896 Opieka merytoryczna

  • Michał Bielicki

    Michał Bielicki michal.bielicki@frsi.org.pl 502 601 703 Kontakt dla wystawców

  • Anna Orzech

    Anna Orzech anna.orzech@sektor3-0.pl Social media

  • Michał Serwiński

    Michał Serwiński michal.serwinski@sektor3-0.pl Marketing

  • Katarzyna Walczak

    Katarzyna Walczak katarzyna.walczak@sektor3-0.pl Social media

  • Jakub Sobczyk

    Jakub Sobczyk jakub.sobczyk@sektor3-0.pl Współpraca

  • Paulina Wójtowicz

    Paulina Wójtowicz paulina.wojtowicz@sektor3-0.pl Współpraca

  • Paweł Sikora

    Paweł Sikora pawel.sikora@sektor3-0.pl Współpraca

Zapisz się do newslettera

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Technologie w Twojej skrzynce.

FreshMail.pl