Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
festiwal sektor 3.0
WORK SMARTER
22-23.05.2024

Celem Festiwalu Sektor 3.0 jest inspirowanie i prezentowanie trendów ze świata nowych technologii oraz pokazywanie, jak w praktyce wdrażać nowoczesne cyfrowe strategie i narzędzia w codziennych działaniach społecznych. Biorą w nim udział osoby, które łączy pasja odkrywania nowych technologii i dzielenia się wiedzą z innymi.

Aftermovie
Zobacz jak było ostatnio
WYBRANI Prelegenci edycji 2023
Festiwal Sektor 3.0
Mówią o nas
GDZIE JESTEŚMY?
Nadajemy z Kampusu Innowacji
w Warszawie!
Kampus Innowacji jest platformą rozwoju ekosystemu innowacyjnego w Warszawie. Głównym zadaniem Kampusu jest budowanie, wspieranie i promocja innowacji w regionie CEE oraz umożliwianie współpracy różnym podmiotom zainteresowanym rozwojem wyżej wspomnianego ekosystemu w tej części Europy.
Warsztaty w innowacyjnej przestrzeni przy ul. Chmielnej 73 w Warszawie
Kampus Innowacji to część globalnego ekosystemu, którego misja polega na łączeniu innowatorów, którzy zmieniają rzeczywistość. Na co dzień wspiera i realizuje inicjatywy edukacyjne i networkingowe, które pomagają przedsiębiorcom, firmom i społecznościom rozwijać się, zwiększać mobilność ekonomiczną i usuwają bariery z ekosystemu.
Zobacz najciekawsze 
prelekcje 
z poprzednich lat
Obejrzyj wystąpienia polskich i międzynarodowych mówców, którzy występowali na scenie Festiwalu Sektor 3.0.
Bądź na bieżąco
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Organizatorzy i partnerzy
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
Główny patron medialny
Patroni medialni
Partnerzy technologiczni
Partnerzy wspierający

Dominika Bettman

Microsoft Polska

Dyrektor Generalna Microsoft w Polsce. Wcześniej CEO Siemens Sp. z o.o. Przedsiębiorczyni, orędowniczka nowych technologii i zrównoważonego biznesu. Propagatorka idei różnorodności i przywództwa włączającego. Autorka książki „Technologiczne magnolie”. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego SGH w Warszawie i Advanced Management Program IESE w Barcelonie.

dr Konrad Ciesiołkiewicz

Fundacja Orange

Prezes Fundacji Orange i Przewodniczący Komitetu Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej.

Natalia Ćwik

Wikimedia Polska

Doświadczona menedżerka projektów, zespołów i organizacji, a także ds. zarządzania wiedzą. Studiowała językoznawstwo, zarządzanie oraz finanse i bankowość. Mentorka i założycielka startupów z dziedziny EduTech. Konsultantka narzędzi psychometrycznych, coach, trenerka. Autorka publikacji z dziedziny zarządzania w organizacjach pozarządowych, budowania relacji z biznesem, zrównoważonego rozwoju i innowacji. Zrealizowała liczne projekty edukacyjne, w Polsce i za granicą (m.in. w Afryce), włączając się w działania na rzecz równego dostępu do wiedzy. Wyróżniona tytułem Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet. Kultywuje interdyscyplinarność, stale poszukuje nowej wiedzy i doświadczeń z różnych dziedzin (muzyka, literatura, ekonomia, historia, zarządzanie, nowe technologie). Uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi.

Filip Springer

Pisarz i fotograf

Pisarz i fotograf. Autor wielu cykli reporterskich oraz książek, m.in. „Miedzianka. Historia znikania”, „Wanna z kolumnadą”, „13 pięter”, „Miasto Archipelag”, „Źle urodzone”. Stypendysta Narodowego Centrum Kultury, Fundacji „Herodot” im. Ryszarda Kapuścińskiego i Miasta Stołecznego Warszawy. Nominowany do najważniejszych nagród literackich w Polsce. Jego książki tłumaczone są na angielski, niemiecki, rosyjski, czeski i węgierski, w przygotowaniu jest także tłumaczenie na chiński. Współpracuje z Instytutem Reportażu w Warszawie, współtwórca festiwalu literackiego MiedziankaFest i Miedzianka po drodze. W marcu 2023 roku nakładem wydawnictwa Karakter ukazała się jego najnowsza książka “Mein Gott, jak pieknie”.

Paula Bruszewska

Zwolnieni z Teorii

Prezeska Fundacji Zwolnieni z Teorii. Wielokrotnie nagradzana w konkursach, m.in w Forbes 30 under 30 Europe, finalistka Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Universität St. Gallen w Szwajcarii. Ukończyła elitarny program Leadership Academy for Poland. Wyróżniona przez Ashokę jako jedna z wiodących przedsiębiorczyń społecznych na świecie, tytułem Ashoka Fellow. Uznawana za jedną z najbardziej obiecujących kobiet biznesu działającą w branży edukacyjnej za co została wyróżniona w projekcie „Jutronauci” Gazety Wyborczej. Ekonomistka, specjalistka w zakresie rynku pracy, perspektyw zawodowych młodych ludzi oraz kobiet w biznesie.

Simon Howson-Baggott

LinkedIn

Simon pracuje w dziale Customer Success w LinkedIn od prawie 6 lat, obecnie jako Customer Success Manager na Wielką Brytanię i Irlandię, z zespołem opiekującym się dużymi klientami korporacyjnymi. Zanim dołączył do LinkedIn, przez dziesięć lat pracował w dziale L&D, robiąc wszystko, od wprowadzania do pracy, kursów dla liderów, wdrożeń LMS, po kursy e-learningowe. Doskonale rozumie znaczenie nauki i jej wpływu na działalność firm. Pomagał największym firmom na świecie wprowadzać model uczenia na żądanie. Sam otrzymał nawet nagrodę za największą liczbę godzin spędzonych na nauce, zapoznając się z ponad 125 godzinami kursów na platformie LinkedIn.

prof. ALK, dr hab. Aleksandra Przegalińska

Akademia Leona Koźmińskiego

Profesorka Akademii Leona Koźminskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Obecnie jest Prorektorką ds. Współpracy z Zagranicą oraz ESR w Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2016 prowadziła badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła w badaniach dotyczących tożsamości w rzeczywistości wirtualnej, ze szczególnym uwzględnieniem Second Life. Aktualnie Research Fellow w American Institute for Economic Research. W 2022 rozpoczęła współpracę z Labour and Worklife Program na Harvardzie. Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym, robotami społecznymi i technologiami ubieralnymi.

Bartek Pucek

pucek.com

Autor pucek.com – newslettera i twórca społeczności ekspertów budujących firmy i produkty technologiczne. Angel Investor (Ramp Network, Vue Storefront, TechTree.dev, ElevenLabs). Założyciel syndykatu aniołów biznesu Forward Operators. Wcześniej odpowiedzialny za globalną strategię digitalizacji (IKEA) oraz ex. Chief Digital Officer (IKEA Poland). Ukończył Executive Education w Stanford Graduate School of Business w zakresie Zarządzania Strategicznego oraz Disruptive Strategy z Harvard Business School.

Shipra Kayan

Miro

Pionierka zdalnej współpracy i główna ewangelistka w firmie Miro. Shipra wierzy, że uwzględnienie wszystkich głosów w twórczym procesie, daje w efekcie lepsze rozwiązania niż jakakolwiek osoba mogłaby osiągnąć w pojedynkę. Jako liderka w zakresie współpracy i pracy zespołowej uczy zespoły prowadzenia integracyjnych, angażujących i produktywnych warsztatów.

dr Krzysztof Wojewodzic

Escola

Przedsiębiorca i naukowiec. Prezes Escola S.A. tworzącej aplikacje dla edukacji i biznesu. Naukowo zajmuje się zastosowaniem AI w edukacji, m.in. tworzy system ułatwiający tworzenie kursów online, optymalizuje czas spędzony na uczeniu się oraz wspomagający wykrywanie autyzmu. Wykładowca akademicki. Reprezentował Polskę na World Economic Forum w Davos. Autor podcastu i kanału YouTube: Escola Mobile, gdzie porusza tematykę styku technologii, biznesu i edukacji. Jest liderem grupy MyEO Education która zrzesza 300 przedsiębiorców EdTech o przychodach powyżej $1 mln.

Hei-Yue Pang

Inco Academy

Hei-Yue Pang jest Senior Menagerką w INCO, globalnej organizacji non-profit, której celem jest budowanie nowej, zrównoważonej środowiskowo i odpowiedzialnej społecznie gospodarki. INCO wspiera innowacyjne firmy w celu maksymalizacji ich społecznego wpływu oraz podnosi kwalifikacje różnych osób, aby mogły osiągnąć pełny potencjał. W czasie swojej pracy w INCO, Hei-Yue prowadziła globalne programy edukacyjne mające na celu podniesienie kompetencji potrzebnych na rynku pracy w zakresie technologii i zrównoważonego rozwoju. Obecnie prowadzi program certyfikacyjny Green Digital Skills, który wyposaża uczniów z ponad 100 krajów w wiedzę i umiejętności pozwalające na tworzenie zrównoważonych rozwiązań cyfrowych i budowanie przyszłościowych karier, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozwijające się, ekologiczne gospodarki.

prof. UW, dr hab. Katarzyna Śledziewska

DELab UW

Dyrektor Zarządzająca DELab UW oraz Kierowniczka Działania II.3.6. POB V „Budowa Impactful Digital Alliance” w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Kieruje także międzynarodowymi projektami naukowymi. Profesor na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Członkini Readie, Rady Polskiego Instytutu Ekonomicznego, Zespołu Ekspertów Rady Odpowiedzialnego Przywództwa FOB. Od 2021 roku członkini Rady Programowej Centrum Etyki Technologii Instytutu Humanites oraz ekspertka Sekcji Edukacji Cyfrowej przy Komitecie Informatyki PAN. Współautorka książek: – „Gospodarka cyfrowa. Jak nowe technologie zmieniają świat ” (WUW 2020), uhonorowanej w 2021 roku III miejscem w konkursie „Economicus” w kategorii „najlepsza książka szerząca wiedzę ekonomiczną”, – „The Economics of Digital Transformation. The Disruption of Markets, Production, Consumption, and Work ” (Routlegde 2021).

Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.