Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Rekrutacja zakończona – znamy nowych Mobilnych Doradców!

bDSC_6326[1]
Spis treści

Zakończył się proces rekrutacji nowej grupy Mobilnych Doradców – sieci wspierającej lokalne organizacje w korzystaniu z nowych technologii. 15 zakwalifikowanych osób weźmie udział w szkoleniach, a po ich przejściu, zasili grupę liczącą aktualnie prawie 100 ekspertów z całej Polski.

Wyniki rekrutacji

Mobilni Doradcy to w tym momencie grupa 90 osób (po zakończeniu rekrutacji osiągnie minimum 100), których łączy pasja odkrywania nowych technologii i dzielenia się wiedzą z innymi. Organizują szkolenia, udzielają indywidualnych porad organizacjom społecznym, uczą pozyskiwania funduszy w Internecie, podpowiadają, jak skutecznie promować się w mediach społecznościowych, czy też pomagają dobrać odpowiedni sprzęt. Na swoim koncie mają już ponad 7 500 porad i 14 600 przeszkolonych osób. Na co dzień praca Mobilnych Doradców to przede wszystkim pomoc organizacjom działającym lokalnie, które z różnych powodów potrzebują wsparcia eksperckiego w obszarze korzystania z nowych technologii.

fot. Ola Skorżyńska

Nowi Mobilni Doradcy po zakończeniu szkoleń, będą mieli okazję do ciągłego podnoszenia kompetencji. Członkowie sieci mają bowiem dostęp do Akademii Mobilnego Doradcy, czyli regularnych spotkań z ekspertami podczas zjazdów oraz w formie online. Dzięki nim nieustannie podnoszą swoje kompetencje trenerskie oraz cyfrowe. Ponadto, biorą udział w cyklicznych spotkaniach szkoleniowych organizowanych w Warszawie. Najbardziej aktywni konsultanci mają także okazję uczestniczyć w zagranicznych konferencjach czy targach technologicznych (w ubiegłym latach w wydarzeniach organizowanych m.in. w Londynie, Dublinie, Brukseli, Berlinie, Budapeszcie, czy Amsterdamie).

Osoby zakwalifikowane na szkolenia oraz te z listy rezerwowej, zostaną poinformowane o kolejnych krokach w wiadomościach e-mail.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: