Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Poznaj daty jesiennych spotkania w TechKlubach!

techkluby_filt_cutr[1]
Spis treści

Po wakacyjnej przerwie startują TechKluby Sektora 3.0 w 16 miastach w całej Polsce. Tym razem we współpracy z naszym partnerem merytorycznym – projektem Google Internetowe Rewolucje. I to właśnie doradcy Internetowych Rewolucji podczas spotkań pomogą Wam przeanalizować obecność Waszych organizacji w sieci oraz podpowiedzą, w jaki sposób skutecznie docierać do odbiorców i jakich narzędzi do tego używać. Serdecznie zapraszamy!

Czego dowiecie się podczas TechKlubów?
Podczas TechKlubów odbędą się warsztaty, w trakcie których dowiecie się między innymi: jak poprawić widoczność organizacji w internecie, w jaki sposób zoptymalizować stronę pod kątem urządzeń mobilnych, czym jest Google Analytics, jak komunikować się w mediach społecznościowych, a także zdobędziecie wiedzę z wielu innych tematów związanych z produktami Google i budowaniem profesjonalnego wizerunku w Internecie. TechKluby to także znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości i poszerzenia zakresu funkcjonowania sieci.

Pierwsze wydarzenia już w połowie października – w Gdańsku, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Rzeszowie i Suwałkach. Wszystkie informacje na temat spotkań znajdziecie na stronie internetowej programu Sektor 3.0 w zakładce TechKluby. Wybierając odpowiednie miasto, poznacie terminy i tematy poszczególnych wydarzeń. Kolejne spotkania odbędą się w listopadzie w Białymstoku, Bydgoszczy, Cieszynie, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Zielonej Górze.

Jakie jeszcze zmiany nas czekają?
Podczas nowej edycji TechKlubów położymy jeszcze większy nacisk na sieciowanie i wymianę wiedzy – tak, żebyście mieli okazję lepiej się poznać i wzajemnie inspirować doświadczeniami i pomysłami. Wszystko po to, by jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie osób zaangażowanych w działania trzeciego sektora. TechKluby będą odbywały się w tej edycji co dwa miesiące, nastąpi też mała zmiana w lokalizacji – z mapy spotkań znikną Gliwice, do listy dołączy natomiast Cieszyn.

Co już za nami?
W zeszłym roku na TechKlubach spotkało się ponad 4000 uczestników, odbyły się 144 spotkania, na których wystąpiło ponad 300 prelegentów. Do tego niesamowita atmosfera stworzona przez społeczność entuzjastów nowych technologii i ciekawe, aktualne tematy. Grywalizacja, big data, social media, zarządzanie projektami, nowe narzędzia komunikacji – to tematy, o których można było posłuchać podczas poprzedniej edycji TechKlubów, które odbyły się w 16 miastach w całej Polsce.

Zaczęło się w Stanach
Idea TechKlubów powstała w Stanach Zjednoczonych, gdzie społeczność ludzi zainteresowanych technologiczną wiedzą spotyka się na cyklicznych wydarzeniach w celu podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji. Spotkania w TechKlubach w Polsce odbywają się od 2014 roku kiedy to nawiązano współpracę z organizacją Nonprofit Technology Network. Od tego czasu TechKluby na swoich spotkaniach zgromadziły przeszło 14 000 uczestników. W trakcie spotkań swoją ofertę prezentowały takie marki jak: Microsoft, Intel, Nokia, DELab i wiele innych.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.