Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

„Nowe Technologie Lokalnie” i „Sektor 3.0” w jednym miejscu

jaki[1]
Spis treści

Witamy na nowej stronie i jednocześnie z radością przedstawiamy nową odsłonę Sektora 3.0. Do tej pory nazwa ta była przypisana wyłącznie do corocznego, największego w Polsce wydarzenia poświęconego wykorzystaniu nowych technologii przez organizacje nonprofit. Teraz, na jednej stronie Sektor 3.0, skupiamy także wszystkie nasze działania, które realizujemy w programie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Nowe Technologie Lokalnie. W tym miejscu krótko wyjaśniamy, co to oznacza w praktyce i skąd takie zmiany.

Szybciej i wygodniej
Mobilni Doradcy, TechKluby, Blog, Szkolenia, Fundusz, a także Festiwal – to elementy naszego programu w nowej odsłonie pod wspólną nazwą Sektor 3.0. Każdy z elementów znajdziecie na stronie – dosłownie na jedno, czasem parę kliknięć. Wraz z pełnymi informacjami i wszelkimi zasobami, które mogą być dla Was użyteczne. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie pozwoli oszczędzić Wasz czas i ułatwi pracę. Zachęcamy więc do buszowania i sprawdzania, co kryje się na poszczególnych podstronach.

 

Więcej i jeszcze bardziej technologicznie
Połączenie witryn internetowych nie jest podyktowane samym dążeniem do uproszczenia komunikacji, ale także potrzebą ekspozycji wszystkich elementów programu w jednym miejscu. Przez ostatnie lata Wydarzenie Sektor 3.0 stało się naszym okrętem flagowym, coraz silniej wpływając na nasze działania i zarazem łączącym je ze sobą. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy połączyć działania pod jedną witryną, która dzięki nowoczesnej formule umożliwi dalszy rozwój naszego programu. Cały czas intensywnie pracujemy, by oferować Wam dostęp do praktycznej wiedzy (znajdziecie ją między innymi na blogu). Rozrastają się również nasze szkolenia i oferta doradcza, z której już wkrótce będzie mogło skorzystać o wiele więcej organizacji z całej Polski.

Zmiany będą dotyczyć też naszej corocznej konferencji. W tym roku po raz pierwszy przybierze ona formułę festiwalu. Chcemy, by było to wydarzenie jeszcze bardziej zachęcające do poznawania i stosowania nowych technologii. Największe święto organizacji nonprofit pokazujące, jak wiele do zaoferowania sobie nawzajem mają trzeci sektor, biznes, administracja publiczna i świat nauki oraz mediów.

Śledźcie więc naszą nową stronę i media społecznościowe. Już niedługo zaprosimy Was na festiwal, szykujemy też szereg innych, ciekawych ofert i propozycji!

Zespół Sektora 3.0

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.