Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nabór wniosków do nagrody PAFW – Sektor 3.0! Do wygrania 40 000 zł!

Screenshot_8[1]
Spis treści

Organizacje, które chciałby zgłosić swoją kandydaturę mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego formularza, który zamieszczony jest w tekście poniżej. Nabór wniosków rusza 12 kwietnia i prowadzony jest do 4 maja do godziny 23:59.

Nagroda dedykowana jest organizacjom, które na co dzień w swoich działaniach nieszablonowo wykorzystują narzędzia z obszaru ICT. Kryteria wyborów, którymi będzie kierowała się specjalnie powołana kapituła do oceny wniosków to:

  • skala oraz efekty podejmowanych działań służących rozpowszechnianiu nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych w trzecim sektorze;
  • doświadczenie i osiągnięcia z zakresu tworzenia, rozwijania, adaptowania lub badania rozwiązań ICT w środowisku organizacji pozarządowych;
  • praktyczne korzyści dla organizacji pozarządowych jakie przyniosła dotychczasowa działalność organizacji w obszarze ICT;
  • innowacyjne i praktyczne wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w bieżących działaniach organizacji i realizacji jej celów statutowych.

W przypadku, w którym taką samą ilość głosów otrzyma dwóch lub więcej kandydatów, o wyborze Laureata zdecyduje Przewodniczący Kapituły Konkursu.

Ogłoszenie laureata nagrody nastąpi podczas pierwszego dnia tegorocznej edycji Festiwalu Technologicznego Sektor 3.0.

Link do formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/1DptNSM4qZdMujD16qprrzfXZHJX1f4tvK8Dk4hqaQU

Link do regulaminu konkursu:
https://sektor3-0.pl/wp-content/uploads/2017/04/Regulamin-Nagrody-PAFW-2017.pdf

Więcej informacji można znaleźć w artykule na stronie:
http://technologie.ngo.pl/wiadomosc/2048148.html

W razie jakichkolwiek wątpliwośći prosimy kontaktować się na maila: filip.zyro@frsi.org.pl

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.