Logo Sektor 3.0
BLOG

Majowe spotkania w TechKlubach

Spis treści

W tę środę i czwartek (10 i 11 maja) w całej Polsce odbędą się spotkania, na których będzie można wspólnie dzielić się technologiczną wiedzą i doświadczeniami. Wystąpienia w TechKlubach służą podnoszeniu cyfrowych kompetencji w organizacjach pozarządowych.

W tym miesiącu na szczególną uwagę zasługuje spotkanie w Lublinie, na którym gościły będą dziewczyny z Geek Girls Carrots. W trakcie spotkania zostaną poruszone tematy związane z programowaniem i projektowaniem projektów technologicznych. Wiedza na ten temat została podzielona na trzy bloki tematyczne: „Szybki start z WordPress”, „eduLAB – start your business up”, „Jakie wyzwania projektowe stawiają przed nami rozwijające się technologie? Perspektywa UX Designerki”. Uczestnicy wyjdą ze spotkania bogatsi o cenną wiedzę.

Warto również zwrócić uwagę na spotkania TechKlubu w Kielcach, gdzie tematem przewodnim spotkania będą zagadnienia związane z VRem i ARem. Specjaliści opowiedzą o tym jak świat VR i video – będzie się przeplatał, czego klienci oczekują do VRu, jak wykorzystać VR w biznesie, a także przedstawią w praktyce jak wygląda postęp technologiczny w wirtualnej rzeczywistości.

Oczywiście w pozostałych TechKlubach można liczyć na równie ciekawe wystąpienia. Pełną listę prelekcji i terminy spotkań TechKlubów można znaleźć pod adresem: http://sektor3-0.pl/techkluby

Spotkania TechKlubów w 16 miastach w całej Polsce realizowane są w ramach programu „Nowe Technologie Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

UDOSTĘPNIJ
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Druk
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
AUTOR WPISU
PRZECZYTAJ TAKŻE
PRZECZYTAJ TAKŻE
  • Technologie
  • Komunikacja i marketing
  • Edukacja i praca
  • Komunikacja i marketing
  • Technologie
  • Edukacja i praca
  • Komunikacja i marketing
NEWSLETTER
NEWSLETTER