Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Majowe spotkania w TechKlubach

banger[1]
Spis treści

W tę środę i czwartek (10 i 11 maja) w całej Polsce odbędą się spotkania, na których będzie można wspólnie dzielić się technologiczną wiedzą i doświadczeniami. Wystąpienia w TechKlubach służą podnoszeniu cyfrowych kompetencji w organizacjach pozarządowych.

W tym miesiącu na szczególną uwagę zasługuje spotkanie w Lublinie, na którym gościły będą dziewczyny z Geek Girls Carrots. W trakcie spotkania zostaną poruszone tematy związane z programowaniem i projektowaniem projektów technologicznych. Wiedza na ten temat została podzielona na trzy bloki tematyczne: „Szybki start z WordPress”, „eduLAB – start your business up”, „Jakie wyzwania projektowe stawiają przed nami rozwijające się technologie? Perspektywa UX Designerki”. Uczestnicy wyjdą ze spotkania bogatsi o cenną wiedzę.

Warto również zwrócić uwagę na spotkania TechKlubu w Kielcach, gdzie tematem przewodnim spotkania będą zagadnienia związane z VRem i ARem. Specjaliści opowiedzą o tym jak świat VR i video – będzie się przeplatał, czego klienci oczekują do VRu, jak wykorzystać VR w biznesie, a także przedstawią w praktyce jak wygląda postęp technologiczny w wirtualnej rzeczywistości.

Oczywiście w pozostałych TechKlubach można liczyć na równie ciekawe wystąpienia. Pełną listę prelekcji i terminy spotkań TechKlubów można znaleźć pod adresem: https://sektor3-0.pl/techkluby

Spotkania TechKlubów w 16 miastach w całej Polsce realizowane są w ramach programu „Nowe Technologie Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: