Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Koniec rekrutacji Mobilnych Doradców. Już niedługo w całej Polsce będzie ich 100!

cov[1]
Spis treści

Był to ostatni, otwarty nabór do sieci Mobilnych Doradców. Członkowie sieci od pięciu lat nieprzerwanie wspierają lokalne organizacje w korzystaniu z nowych technologii. Sieć od grudnia liczyć będzie 100 osób działających na terenie całej Polski.

Mobilni Doradcy to w tym momencie grupa 70 osób (po zakończeniu rekrutacji 100), których łączy pasja odkrywania nowych technologii i dzielenia się wiedzą z innymi. Organizują szkolenia, udzielają indywidualnych porad organizacjom non profit, uczą pozyskiwania funduszy w Internecie, podpowiadają, jak skutecznie promować się w mediach społecznościowych, czy też pomagają dobrać odpowiedni sprzęt. Na swoim koncie mają już ponad 4000 porad i 4000 przeszkolonych osób. Na co dzień praca Mobilnych Doradców to przede wszystkim pomoc organizacjom działającym lokalnie, które z różnych powodów potrzebują wsparcia eksperckiego w obszarze korzystania z nowych technologii.

We wrześniu otwarto ostatni już nabór do sieci. Z prawie 120 zgłoszeń Komisja Rekrutacyjna wybrała 35 osób, które zakwalifikowane zostały na szkolenia. Po ich przejściu kandydaci będą mieli szansę formalnie dołączyć do sieci Mobilnych Doradców. Wszystkie osoby, które aplikowały zostaną już wkrótce poinformowani mailowo o wynikach rekrutacji.

Nowi Mobilni Doradcy także po zakończeniu szkoleń będą mieli okazję do ciągłego podnoszenia kompetencji. Członkowie sieci mają dostęp do Akademii Mobilnego Doradcy czyli regularnych spotkań z ekspertami podczas Zjazdów oraz w formie online podnosząc tym samym swoje kompetencje trenerskie oraz cyfrowe. Ponadto biorą udział w cyklicznych zjazdach szkoleniowych organizowanych w Warszawie. Najbardziej aktywni konsultanci mają okazję uczestniczyć w zagranicznych konferencjach czy targach technologicznych (w ubiegłym latach w wydarzeniach organizowanych m.in. w Londynie, Dublinie, Brukseli, Berlinie, Budapeszcie, czy Amsterdamie).

Sieć Mobilnych Doradców jest częścią programu Sektor 3.0 przedsięwzięcia Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Za realizację programu odpowiadają eksperci Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: