Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Jest ich 100! Witamy nowych Mobilnych Doradców w sieci

Mobi[1]
Spis treści

Sieć Mobilnych Doradców to już 100 osób! W pierwszy weekend grudnia w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności nowi członkowie sieci dołączyli do ogólnopolskiego zespołu konsultantów wspierających technologicznie organizacje działające non profit.

Pierwszą okazją do spotkania całej sieci był zorganizowany na początku grudnia Zjazd Mobilnych Doradców. Otworzyło go wystąpienie Pawła Klikowicza z Dawca.pl, który opowiadał o budowie wizerunku w Internecie. Następnie odbyła się sesja networkingowa oraz seria warsztatów m.in. z tematyki grafiki, czy Google AdWords, zakończona spotkaniem w Orange FabLab.

Mobilni Doradcy na co dzień szkolą i doradzają technologicznie. Posiadają rozbudowany wachlarz umiejętności (zobacz listę).

  • Mobilni Doradcy tylko w 2017 roku przeszkolili ponad 2500 uczestników i udzielili przeszło 1200 porad technologicznych. Dzięki zwiększeniu liczby Doradców do 100 osób, nasza pomoc obejmie jeszcze większą część Polski. – tłumaczy koordynator sieci Michał Bielicki. – Trzeci sektor nadal ma problemy w adaptacji nowych technologii. Mobilni Doradcy są po to, aby pomóc organizacjom przełamać technologiczny impas i wspomóc ich swoją wiedzą. – podsumowuje.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: