Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Jak zaistnieć w social mediach? TechKlub Kielce

blog_KIELCE[1]
Spis treści

Media społecznościowe dla bardzo wielu z nas stały się naturalnym elementem życia i podstawowym środowiskiem komunikacji w organizacji. Podczas kolejnego spotkania TechKlubu Kielce ONLINE 12 maja, nasi goście, Artur Kurasiński i Oscar Rak, opowiedzą o najświeższych trendach w social mediach i doradzą, jak budować w nich swoją obecność z wykorzystaniem wideo. Zapraszamy!

 

Podczas TechKlubu Kielce ONLINE dowiesz się m.in.:

  • jakie trendy dominują w mediach społecznościowym?
  • jak dużo wiedzą o nas twórcy platform społecznościowych?
  • od czego zacząć swoją przygodę z wideo na potrzeby Internetu?

 

Harmonogram wydarzenia

  • 18:00-18:45
    Artur Kurasiński | Media społecznościowe – zagrożenie czy wyzwanie?
  • 18:45-19:30
    Oscar Rak | Jak tworzyć skuteczne wideo dopasowane do mediów społecznościowych?

 

Spotkanie online otwarte dla wszystkich

W związku z epidemią Covid-19 postanowiliśmy przenieść nasze kolejne spotkania TechKlubów do świata online. Seminarium odbędzie się na Facebooku Sektora 3.0 12 maja w godzinach 18:00-20:00.

 

O prelegentach

Artur Kurasiński

Przedsiębiorca, mówca publiczny oraz autor gier i komiksów. Cyfrowy narrator, kurator i kreator. Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów www.kurasinski.com. Prelegent i uczestnik najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce. Współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów Aula Polska oraz nagród Aulery. Prywatnie ojciec dwóch córek, miłośnik halowej piłki nożnej, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games.

 

Oscar Rak

Ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej, zdobywał wiedzę na Katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie spełnia się w roli wykładowcy na Krakowskiej Szkole Filmowej, prowadzi Cowork Mrowisko oraz fundację Karmimy Wiedzą. Po godzinach poświęca się blogowi www.oscarrak.pl, którego zadaniem jest pomoc twórcom internetowym. Pracował z takimi klientami jak: Tesco Polska, Microsoft, Aecom, Idea Bank, Miasto Wisła czy Ardagh Group. Prywatnie uwielbia bawić się w MacGyvera i tworzyć coś z niczego!

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.