Ułatwienia dostępu

pusty na koniec

Present your completed project to the panel of experts and convince them that your idea is worthy of recognition.

Realizacja projektu

Zostając Laureatem Funduszu Sektor 3.0 Wasza organizacja podpisuje umowę dotacji, co pozwala zacząć prace nad realizacją Waszego projektu.

Finał

Gotowy projekt zaprezentujcie przed Komisją Ekspertów i przekonajcie ją, że Wasz pomysł jest wart nagrodzenia. Podczas finałowego spotkania w Warszawie oficjalnie zamkniemy proces inkubacji, a Komisja Ekspertów przyzna Laureatowi/tom finansowanie z puli 120 000 PLN.  

Proces inkubacji

Zespoły pracują nad swoim rozwiązaniem pod okiem specjalistów z doświadczeniem w tworzeniu produktów cyfrowych. Spotkania inkubacyjne odbywają się online (na platformie Zoom).

Inauguracja Funduszu

Oficjalne otwarcie Funduszu oraz warsztat wprowadzający do inkubacji. Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 12:00 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Podczas warsztatu poznacie projektantów UX – wolontariuszy, którzy będą z Wami pracować w procesie inkubacji. 

Rekrutacja

Zbierzcie zespół od 2 do 5 osób, opiszcie swój projekt i wypełnijcie formularz rekrutacyjny! Zapoznamy się z Waszą aplikacją i wrócimy z informacją zwrotną do 10 listopada br.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.