Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Czwarte seminarium online Sektora 3.0 – Kampanie budowane z sercem

kwang[1]
Spis treści

W następny wtorek, 25 kwietnia odbędzie się ostatnia transmisja seminarium online Sektora 3.0. Tym razem prowadzącym będzie Paweł Klikowicz odpowiedzialny za koordynację działań kampanii społecznej Dawca.pl

Podczas przekazu na żywo będzie można zadać pytanie prowadzącemu za pośrednictwem Twittera, na które prelegent będzie odpowiadał na koniec transmisji. Start transmisji o 20:00. Podczas seminarium zaplanowana została niespodzianka – na koniec transmisji prelegent ogłosi datę rejestracji na tegoroczny festiwal technologiczny Sektor 3.0.

Paweł Klikowicz odpowiedzialny jest za komunikację projektu Dawca.pl, który do promocji wykorzystuje social media i niekonwencjonalne kanały internetowe. Zadaniem zespołu Dawca.pl jest przekazanie rzetelnej wiedzy na temat dawstwa komórek, tkanek i narządów. Zespół za cel postawił sobie, aby Polska dogoniła takie kraje Unii Europejskiej, jak np. Hiszpania, w której od zmarłych dawców pobiera się trzy razy więcej narządów niż w naszym kraju. Właśnie w tym celu próbują angażować swoją społeczność na wszelkie możliwe sposoby.

Najważniejsze zagadnienia, które zostaną poruszone w trakcie spotkania to:

  • Kampanie społeczne w NGO – po co je robić?
  • Przepis na skuteczną kampanię – szczypta praktycznej wiedzy
  • Gdzie przeprowadzić kampanię – dobierz medium do swojej komunikacji
  • Jak powstaje viral?
  • Przykłady najciekawszych kampanii z wykorzystaniem nowych kanałów komunikacji

Uczestnictwo w transmisji jest bezpłatne. Seminarium online można śledzić na fanpage’u Sektora 3.0 w dniu wydarzenia od godziny 20:00.

Paweł Klikowicz – adept zdrowia publicznego z dużym pokładem altruizmu. Społecznik w 100%, który daje z siebie wszystko. Lubi dobrą muzykę, kino i podróże. Wyznaje zasadę: myśl pozytywnie – działaj kreatywnie! W Dawca.pl odpowiedzialny za komunikację i tworzenie kampanii medialnych.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: