PL  |  EN
TechKlub Olsztyn

Michał Szulc

Koordynator TechKlubu
olsztyn@technologielokalnie.pl
48537052121

TechKlub adres:

Knosały 3B
10-900 Olsztyn

E-mail:
olsztyn@technologielokalnie.pl

Cześć, w czym mogę Ci pomóc? - czyli chatboty w akcji

Na pewno nie raz spotkaliście się już z chatbotami, które odgrywają coraz większą rolę w bezpośrednim kontakcie pomiędzy marką a klientem. Właśnie temu tematowi poświęcimy, ostatnie w tym sezonie, spotkanie TechKlubu Olsztyn.

W temat wprowadzi nas Bartosz Dołęga – pasjonat sztucznej inteligencji i automatyzacji, a przede wszystkim  CEO Catbots, czyli najlepszej (jak sami o sobie piszą) agencji chatbotowej w Polsce.

W kolejnej części Katarzyna Zygnerska opowie nam o swoim… pierwszym razie z botem, który przerodził się w kilkumiesięczny romans. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jaki był finał tej historii, nie może was zabraknąć na naszym spotkaniu!

Agenda spotkania

18:00 Michał Szulc

Otwarcie spotkania

18:15 Bartek Dołęga

Jesteś botem czy człowiekiem?

Firma IBM ogłosiła niedawno, że do roku 2020, w 8 na 10 przypadków, gdy będziemy kontaktować się z firmą, po drugiej stronie nie będzie człowieka. W prezentacji zostaną pokazane przykłady, jak z botami działają prekursorzy, oraz jak można samemu dołączyć do tego grona.

19:00 Katarzyna Zygnerska

Trudna przyjaźń – czyli jak oswoić Bota na Facebooku?

Będzie to historia zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Kasia opowie o trudnych początkach przyjaźni z jej wirtualnym przyjacielem jakim był Bot na Facebooku. Nie zabranie niespodziewanych zwrotów akcji, a pikanterii dodaje odbywający się w tamtym okresie 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zakończy się kilkumiesięczna znajomość? Czy wirtualna znajomość zakończy się przyjaźnią do grobowej deski?

19:45

Zakończenie + wspólne wyjście na afterparty

Prelegenci

Partnerzy spotkania

Zobacz poprzednie spotkania

2018
2017

Zapisz się do newslettera

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl