PL  |  EN
TechKlub Koszalin

Najbliższe spotkanie odbędzie się
26.10.2017 o godz. 18:00 w Minibrowar Kowal, ul. Grunwaldzka 1A, Koszalin

Anna Bartenowska-Krzos

Koordynator TechKlubu
koszalin@sektor3-0.pl
94 34 78 913

TechKlub adres:

ul. Rejtana 11 Dom Studenta nr 3
75-507 Koszalin

E-mail:
koszalin@sektor3-0.pl

SPARKcamp #16

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy Was 26. października 2017 roku (czwartek) o godz. 18.00 do Minibrowaru Kowal,

Przypominamy, że impreza jest darmowa i ma charakter otwarty. Może w niej uczestniczyć każdy zainteresowany. Nie kasujemy za wejściówki i nie selekcjonujemy wchodzących.

 

Agenda spotkania

18:00 Organizatorzy

Przywitanie uczestników

18:05 Marta Jakubek

Potencjał biznesowy technologii Rozszerzonej Rzeczywistości na urządzenia mobilne.
Prelekcja zaprezentuje technologię wykorzystywaną przez firmę Xi4G. Rozszerzona Rzeczywistość (Augmented Reality) to najnowszy trend na globalnym rynku zakupów internetowych. Aplikacje mobilne prezentujące produkty jako interaktywne modele 3D stanowią atrakcyjną opcję dla klientów, którzy mogą oglądać produkty bez wychodzenia z domu, oglądać je w dowolnym miejscu, a potem swobodnie dokonywać zakupów. Użytkownicy w każdej chwili mogą robić zdjęcia z interaktywnymi modelami i dzielić się nimi w mediach społecznościowych. Rozszerzona Rzeczywistość będzie wkrótce obecna w różnych gałęziach gospodarki, prelekcja więc poświęcona będzie wszechstronnemu zastosowaniu, jakie znajduje AR w aplikacjach mobilnych i które oferuje firma Xi4G

18:45 Marek Skrzypkowski

Leonardo da Vinci – przykład pracownika branży IT?
Leonarda nie trzeba nikomu raczej przedstawiać. Jest to postać, która wyprzedziła swoje czasy. Posiadał genialny, a przede wszystkim wszechstronny umysł. A co jeżeli urodziłby się w naszych czasach? Czy pracowałby w branży IT? Jeżeli tak, to na jakim stanowisku? Testera? Developera? Menadżera? A może na każdym jednocześnie? Jaki miałby stosunek do Agile? Jakie miałby podejście do prowadzenia projektu? Hmmm… Rodzi się wiele pytań! A będzie ich jeszcze więcej.

19:25 Karolina Maj, Zofia Mazurek

Google TestMySite
Czy ktoś z Was lubi kiedy strona, która odwiedza w internecie wolno się ładuje? Zdaje się że nie, prawda? Podobnie uważa większość internautów. Jeśli strona ładuje się wolno traci zainteresowanie użytkowników i to tych najcenniejszych, bo potencjalnie bardzo chętnych do kontaktu z nami. Okazuje się też, że w tej sytuacji chodzi dosłownie o sekundy. Jak sprawdzić szybkość ładowania się własnej strony za pomocą nowej wersji bezpłatnego narzędzia Test My Site przygotowanego przez Google.

20:00

NETWORKING

Prelegenci

Partnerzy spotkania

Zobacz poprzednie spotkania

2017

Zapisz się do newslettera

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl