PL  |  EN
TechKlub Białystok
Nowe technologie i Girl Power - to się ze sobą bardzo łączy!

Katarzyna Sztop- Rutkowska

Koordynator TechKlubu
bialystok@sektor3-0.pl
601 155 546

TechKlub adres:

ul. Sienkiewicza 1/1
15-092 Białystok

E-mail:
bialystok@sektor3-0.pl

Nowe technologie i Girl Power :)

Ostatni Techklub w tym sezonie. I wyjątkowy! Będziemy świętować 100 lecie uzyskania praw publicznych przez kobiety w Polsce i porozmawiamy o kobietach w branży IT! Prelegentki znakomite i tematy bardzo ciekawe.

Będą z nami Jolanta Koszelew, Katarzyna Stempniak, Agnieszka Aleksiejczuk i Magdalena Jagodzik. Będziemy rozmawiać o tym jak kobiety radzą sobie w branży IT, jak wprowadzają innowacyjne rozwiązania związane z nowymi technologiami zarówno w firmach jak i administracji publicznej, jak tworzą społeczności kobiet – programistek.

Agenda spotkania

18:00 Katarzyna Sztop-Rutkowska

Zaczynamy! Krótko o projekcie „E-citizen – effective inclusion through e-governance services”. Jakich e-usług potrzebujemy w Białymstoku?

18:05 Katarzyna Stempniak

„IT’s complicated?” O tym, dlaczego warto zmienić status związku kobiet i technologii z „It’s complicated” na „In a relationship”

18:35 Jolanta Koszelew

Sztuka możliwości – efekty pożądane i niebezpieczne skutki . Sztuka możliwości to metoda realizowania wielkich i małych marzeń, metoda, która może zmienić życie, opracowana przez małżeństwo Zanderów – dyrygenta i psycholożkę, przedstawiona w książce pt. „Sztuka możliwości”.

19:05 Agnieszka Aleksiejczuk

Kobieta w skomplikowanym świecie IT – historia prawdziwa. Będzie o oswajaniu IT, o kobiecym spojrzeniu na technologie, o przełamywaniu stereotypów, wyzwaniach, trudnych pytaniach i jeszcze bardziej skomplikowanych odpowiedziach, o tym, że jak się chce, to nic nas nie zatrzyma, a podstawą w tym wszystkim jest współpraca.

19:35 Magdalena Jagodzik

Wielozadaniowośc – domena kobiet czy mit, który pozbawia nas możliwości życia w zgodzie ze sobą? Czyli o pracy, o macierzyństwie, szczęściu i o tym czy da się to wszystko ze sobą pogodzić.

 

 

Prelegenci

Partnerzy spotkania

Zobacz poprzednie spotkania

2018
2017

Zapisz się do newslettera

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl