PL  |  EN
TechKlub Białystok
Będziemy rozmawiać o internetowych kampaniach marketingowych i rowerach w mieście w wersji smart.

Najbliższe spotkanie odbędzie się
29.11.2018 o godz. 18:00 w Meetingownia

Katarzyna Sztop- Rutkowska

Koordynatorka TechKlubu
bialystok@sektor3-0.pl
601 155 546

TechKlub adres:

Piotrkowska 2a lok. 3
15-092 Białystok

E-mail:
bialystok@sektor3-0.pl

Kampania marketingowa na rowerze ;)

Zaczynamy kolejny sezon Techklubów w Białymstoku. Inauguracja będzie również w nowym miejscu: Meetingownia przy ul. Piotrkowskiej. Zapraszamy ludzi zaangażowanych w organizacjach pozarządowych, społeczników i wyjątkowo gorąco – rowerzystów!

Na listopadowym Techklubie pojawią się trzy tematy:

1) Jak prowadzić internetową kampanię marketingową organizacji pozarządowej?

2) Polityka Rowerowa w wersji Smart – Technologie i wiedza konieczna do przeprowadzenia Białostockiej Rewolucji Rowerowej.

3) SmogStok STOP – Nowa kampania antysmogowa w Białymstoku

Agenda spotkania

18:05 Michał Gleń

Michał Gleń w Fundacja „Pomóż Im” Hospicjum dla Dzieci pracuje od 2015 roku. Absolwent socjologii. Człowiek od zadań specjalnych: marketing, PR, organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń, czasem media społecznościowe i fundraising. Pracoholik. W wolnych chwilach fan podróży, sportu i polityki.
Michał odpowie nam na pytania: Czy kampanie marketingowe w organizacjach pozarządowych mają sens? Co działa, a co nie? Na co uważać? Gdzie szukać inspiracji? i gdzie w tym wszystkim jest miejsce na nowe technologie?

18:35 Karol Mocniak

Będzie również rowerowo, smart i rewolucyjnie 🙂 nasz drugi prelegent Karol Mocniak z Rowerowy Białystok !

Członek Stowarzyszenia Rowerowy Białystok i ogólnopolskiej sieci Miasta dla Rowerów. Z zawodu programista, na co dzień rowerzysta, czasem spawacz.
️Temat: Polityka Rowerowa w wersji Smart – Technologie i wiedza konieczna do przeprowadzenia Białostockiej Rewolucji Rowerowej.
O czym Karol będzie mówić?
W jaki sposób tworzyć i badać sieć dróg dla rowerów? Jakie dane na temat wypadków drogowych są udostępniane przez Policję? Czy rozwiązaniem na dostawy w miastach może być elektryczny rower towarowy?

19:05 Piotr Znaniecki

Nasz trzeci gość opowie o tym, jak przeciwdziałać smogowi i co każdy z nas może zrobić. Dostaniecie najnowsze broszury na ten temat i informacje jak można używać wykorzystać nowe technologie do monitorowania jakości powietrza.

Kim jest nasz gość?
Piotr Znaniecki – ekolog, muzyk, regionalista. Członek kilku ekologicznych organizacji pozarządowych. Białostoczanin z urodzenia i zamiłowania, patriota lokalny.

19:35 Networking

Kawa i herbata i rozmowy 🙂

Prelegenci

Partnerzy spotkania

Zobacz poprzednie spotkania

2018
2017