PL  |  EN
TechKlub Białystok
Będziemy rozmawiać o bezpłatnych programach i usługach pomagających nam w pracy i nie tylko ;)

Najbliższe spotkanie odbędzie się
23.01.2019 o godz. 18:00 w Spółdzielnia Bar&Kafe

Katarzyna Sztop- Rutkowska

Koordynatorka TechKlubu
bialystok@sektor3-0.pl
601 155 546

TechKlub adres:

Marii Skłodowskiej-Curie 8/1
15-094 Białystok

E-mail:
bialystok@sektor3-0.pl

Kolejny Techklub w Białymstoku przed nami. Poznamy darmowe i bardzo przydatne narzędzia do kontaktowania się z mieszkańcami, robienia dobrej grafiki i zarządzania pracą biurową. Zapraszamy nie tylko osoby działające w organizacjach pozarządowych, ale również urzędników, zarządzających szkołami i uczelniami wyższymi oraz ludzi biznesu. Z pewnością pokazane narzędzia i programy mogą ułatwić nam życie w pracy i działaniach społecznych!

1) Darmowe technologie w urzędzie – Open Source Gov Tech
2) Graficzne do-it-yourself – jak w prosty sposób stworzyć logo, grafikę czy infografikę.
3) Usługi G Suite Googla dla firm, szkół i organizacji pozarządowych

Agenda spotkania

18:00 Katarzyna Sztop-Rutkowska

Przywitanie

18:10 Wojciech Sańko

Podczas prezentacji dowiecie się, jak rozwijane przez organizacje społeczne darmowe i specjalistyczne oprogramowanie, ulepsza kontakt obywatelami i pracę administracji publicznej na całym świecie. M.in. przyjrzymy się platformie Consul do kontaktu z mieszkańcami przygotowanej przez społeczników i urzędników w Madrycie.

 

18:45 Piotr Sędziak

Graficzne do-it-yourself  czyli jak w prosty sposób stworzyć logo, grafikę czy infografikę. Omówimy wybrane i polecane przez Piotra darmowe programy graficzne w duchu filozofii DIY (Do It Yourself). M.in. będziemy mówić o aplikacji Canva. Zrobienie ciekawej prezentacji, grafiki do wydarzenia może okazać się przyjemnością.

19:20 Agnieszka Kornas

Zaprezentujemy usługę Google G Suite.  To bardzo przydatne usługi do pracy biurowej, komunikacji w firmach czy instytucjach, które bazują na znanych usługach Googla takich jak np. Gmail, ale dających znacznie więcej możliwości. Zaprezentujemy specjalną ofertę dla szkół, uniwersytetów i organizacji pozarządowych.

20:00 Networking

Czas na poznanie się i na rozmowy przy dobrej kawie 🙂

Prelegenci

Partnerzy spotkania

Zobacz poprzednie spotkania

2018
2017